CAMdivision Sp. z o.o. – Top Partner in Poland FY2016 2017-07-29T10:24:16+00:00

CAMdivision Sp. z o.o. – Top Partner in Poland 2016!

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2017, która odbyła się w Bukareszcie w dniach 31.01-01.02 2017 otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie:
„Top Partner in Poland FY16”!

CAMdivision jest obecnie w Polsce największym partnerem handlowym SIEMENS PLM z najwyższym PLATYNOWYM statusem. W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już pięć europejskich wyróżnień Top EMEA… i dodatkowo 4 tytuły Top Partner in Poland!

Warto wspomnieć, iż rok temu zdobyliśmy prestiżową nagrodę „Top European Partner for Product Manufacturing Software FY15”!

Nagrody te są efektem kolejnego roku najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM oraz dalszego rozwoju w kierunku wdrożeń w Europie. Od początku obraliśmy kierunek na niełatwy rynek wdrożeń oprogramowania do projektowania form wtryskowych, tłoczników, programowania maszyn wieloosiowych CNC w czym NX – jako kompleksowe rozwiązanie – bardzo dobrze się sprawdza. Wdrożyliśmy już też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics.

Oprócz bibliotek FCPK Bytów do pakietu NX Mold Design wprowadzamy obecnie nowe narzędzie tj. Rapid Mold – jest to zestaw ustawień startowych zoptymalizowanych pod firmy specjalizujące się w konstrukcji form wtryskowych.

Naszej działalności nie ograniczmy tylko do wdrożeń. Od lutego 2017 jest dostępna kolejna nasza nowa książka – tym razem do NX CAM!

Trochę historii

10-lecie firmy CAMdivision za pasem, więc trochę historii:

 • 2008 – na konferencji w Atenach odebraliśmy nagrodę „Best New EMEA Channel Partner”!
 • 2009 – konferencja we Frankfurcie podsumowała  rok finansowy 2009, który dla wielu firm nie był łatwy – tymczasem po raz pierwszy w historii firma z Polski otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie:  „Top EMEA  Partner FY09”!
 • 2010 – w Budapeszcie za wdrożenia NX CAD/CAM & Tooling otrzymaliśmy wyjątkową europejską nagrodę: „Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) FY10”!
 • 2011 – Instanbuł… „poseł Lechistanu nie przybył” czyli „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY11″
 • 2012 – w czeskiej Pradze – „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY12”
 • 2013 – Polak Węgier dwa bratanki „Top European Partner for NX Product Engineering Software FY13!
 • 2014 – Lizbona i „Top Partner Poland FY14”
 • 2016 – Barcelona & „Top European Partner for NX Product Manufacturing Software FY2015”

CAMdivision –  Top Partner in Poland 2016

Spotkanie obfitowało w wiele niespodzianek jak np. blisko godzinny wykład Bruce Dickinsona, wokalisty zespołu Iron Maiden na temat „How To Turn Customers Into Fans„.  Firmy powinny tworzyć grupy fanów, a nie klientów… – mówił do uczestników Bruce Dickinson, który jest także przedsiębiorcą z branży lotniczej. Wokalista Iron Maiden pokazał swój telefon komórkowy – starą nokię. Podkreślił, że telefon służy mu wyłącznie do rozmawiania. Namawiał do rozmów w biznesie, zamiast np. wysyłania bezużytecznych, jego zdaniem, maili.

Z wykładów prowadzonych przez Siemens dla nas niezwykle ciekawe było wystąpanie na temat mocno obecnie rozwijalnej w pakietach NX CAD/CAM modułów związanych z drukiem 3D tj. Convergent Modeling i Additive Machining.

CAMdivision Sp. z o.o. jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM Software. Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH.

Od 2006 roku oferujemy rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold Design i wykrojników NX Progressive Die Design oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.

Nasze portfolio obejmuje szeroki wachlarz rozwiązań SIEMENS PLM m.in. NX CAD/CAM/CAE, Solid Edge, Teamcenter.
Naszej działalności nie ograniczmy tylko do oprogramowania. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas klubu Karate.
Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji interfejsu NX 4.0-8.0, tworzone są w centrali kolejne aktualizacje i dokumentacja.
Wydajemy podręczniki do NX i Solid Edge, w tym bezpłatne eBooki w PDF, cieszące się dużym uznaniem wśród czytelników.

 • Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt:

 • email: nx@camdivision.pl
 • tel. 71 780 30 20
 • mobile 500 71 40 48
 • lub formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko*

Firma*

Adres email*

Telefon*

Wiadomość*