CAMdivision Sp. z o.o. posiada główne biuro w Parku Przemysłowym Źródła-Błonie k/Wrocławia. Wykonujemy usługi na terenie całej Polski. Na potrzeby rynku niemieckiego powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w dni robocze w godz. 7.30 – 15.30.

• CAMdivision Sp. z o.o.

• Park Przemysłowy Źródła-Błonie k/Wrocławia
• Błonie ul. Sosnowa 10
• 55-330 Miękinia

• Dane GPS: L=51.1656171 B=16.7514253

• Tel. +48 71 780 30 20
• Fax +48 71 780 30 31
• email: info@camdivision.pl

• NIP 899-25-86-710
• KRS 0000401754
• REGON 020398085

• Kapitał zakładowy 501 000 PLN
• Konto 89 1500 1067 1210 6010 0140 0000

• Lokalizacja biura w Polsce

• Dział handlowy

• NX CAx/PLM
Artur Bielicz
email: bielicz@camdivision.pl
mobile +48 501 510 670

NX
Grzegorz Kuźmiński
email: kuzminski@camdivision.pl
mobile +48 500 71 40 48

Solid Edge & Velocity
Tomasz Zajączkowski
email: zajaczkowski@camdivision.pl
mobile +48 660 724 558

Maintenance CAx/PLM
Dominika Dobosz
email: dobosz@camdivision.pl
mobile +48 509 85 67 48

• Dział techniczny

Serwis techniczny
Panel pomocy technicznej 
email: serwis@camdivision.pl
telefon 71 780 30 20

NX CAM
Krzysztof Augustyn
email: nxcam@camdivision.pl

NX CAD & NX Mold/Progressive
email: nx@camdivision.pl

 NX CAE: cae@camdivision.pl

Solid Edge: solid@camdivision.pl

 TEAMCENTER: team@camdivision.pl

• Administracja

Sekreteriat
Modesta Musiał
email: sekretariat@camdivision.pl
telefon 71 780 30 20

Licencje
Ewelina Bartosiewicz
email: bartosiewicz@camdivision.pl
telefon 71 780 30 27                     

• Księgowość
Alicja Kozera
email: kozera@camdivision.pl
telefon 71 780 30 20

Agnieszka Szott-Rus
email: szott-rus@camdivision.pl
telefon 71 780 30 21

• CAMdivision GmbH

• Sponholzstraße 47
• 12159 Berlin
• Germany

• Tel.: +49 30 78 95 95 51
• Fax: +49 30 78 95 95 59
• Mobil: +49 176 23 73 13 14

• Email: info@camdivision.de
•  www.camdivision.de

• USt-IdNr.: DE 296738133
• Amtsgericht Charlottenburg:
HRB 161265 B

 • Lokalizacja biura w Niemczech