NX-CAM-log-CAMdivision

CAMdivision-Our-Solutions-CAD-CAM-CAE

NX (d.Unigraphics) to nowoczesny system CAD/CAM/CAE oferujący spójne zintegrowane aplikacje, które pozwalają na wspomaganie wszelkich prac związanych z rozwojem produktu począwszy od założeń stylistycznych, projektu poprzez cyfrową analizę i weryfikację oraz moduły wytwarzania.

NX posiada specjalizowane aplikacje NX CAM do programowania obrabiarek CNC, frezarek, tokarek, wycinarek drutowych, robotów frezujących i maszyn pomiarowych CMM, również w polskich wersjach językowych.

Firma CAMdivison ma największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych i wykrojników oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.
Wdrażamy rozwiązania oparte o NX CAM, powiązane z specjalistycznymi szkoleniami, konsultacjami, postprocesorami i wsparciem technicznym.

Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH.

NX CAM

NX CAM to moduł CAM oprogramowania NX pracujący jako w pełni zintegrowany pakiet z NX CAD lub niezależny system CAM. Jest to system wyższego rzędu o niespotykanych możliwościach kontroli ścieżki narzędzia. Posiada możliwość wykorzystania Synchronous Modeling, polską wersję językową, cenę dostosowaną do naszego polskiego rynku i interaktywny nowoczesny interfejs.

NX CAM jako jedyny system CAM na rynku umożliwia symulację kinematyki obrabiarki opartą o rzeczywisty kod NC (postprocesor odwrotny – wirtualna maszyna) w jednym zintegrowanym interfejsie.

Każda licencja NX CAM jest sieciowa i standardowo wyposażona m.in. w środowisko złożeń, edycję brył (Synchronous Technology), weryfikację ścieżki, komplet translatorów i kreator postprocesorów.

NX CAM 10.0.3 jest obecnie najnowszą wersją wdrażaną w przemyśle. (od 08.2016 jest wprowadzany na rynek NX 11.0)

Frezowanie 5-osiowe

NX-CAM

NX CAM Konfiguracje

Moduł NX CAM jest uważany za wiodące światowe rozwiązanie. Według corocznego niezależnego raportu CIMdata zajmuje pozycję lidera na najbardziej wymagających rynkach tj. przemyśle narzędziowym, lotniczym i samochodowym – tutaj ogólny opis w PDF (polski).

Podstawowe pakiety NX CAM:

Pełna kontrola ścieżki narzędzia

NX-CAM-VoluMill-V7

Webinar Symulacja kodu NC

Postprocesory & wirtualne maszyny

Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu postprocesorów dla różnych rodzajów obrabiarek CNC.

Tworzymy postprocesory przy współpracy z producentami maszyn. Umożliwia to dostarczenie optymalnego i bezpiecznego rozwiązania wykorzystującego pełne możliwości sterowania i obrabiarki.

Postprocesory są tworzone w oparciu o indywidualne wymagania Klienta.

• Wykonujemy detal testowy na obrabiarce
• Sporządzamy protokół odbioru postprocesora

NX CAM umożliwia realistyczną symulację w oparciu o kod NC z uwzględnieniem dynamiki ruchów maszyny!

Więcej na stronie o postprocesorach…

NX-CAM-log-CAMdivision

DMG-MORI

Specjalne pakiety NX CAM do maszyn DMG MORI powstały w wyniku współpracy pomiędzy firmami CAMdivision i DMG MORI Polska.

Obejmują one nie tylko zaawansowane maszyny CNC i licencje oprogramowania, ale również profesjonalne usługi wdrożenia, uwzględniające specjalne wymagania Klienta.

  • Najnowocześniejsze obrabiarki DMG MORI do obróbki 3, 4 i 5 osiowej wraz z oprogramowaniem NX pozwalają na szybką optymalizację procesów obróbkowych.
  • Oprogramowanie Siemens NX jest najbardziej zintegrowanym i efektywnym rozwiązaniem do obsługi projektowania produktów, analiz inżynierskich i produkcji.
  • NX CAM umożliwia realistyczną symulację obróbki części w przestrzeni kinematyki 3D obrabiarki w oparciu o kod NC!
  • Więcej o pakietach NX CAM do maszyn DMG MORI tutaj…

DMG-EVO

  • Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt:

  • email: nx@camdivision.pl
  • tel. 71 780 30 20
  • mobile 500 71 40 48
  • lub formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko*

Firma*

Adres email*

Telefon*

Wiadomość*