NX CAM 2017-07-29T09:25:09+00:00

NX-CAM-log-CAMdivision

CAMdivision-Our-Solutions-CAD-CAM-CAE

NX (d. Unigraphics) to nowoczesny system CAD/CAM/CAE oferujący spójne zintegrowane aplikacje, które pozwalają na wspomaganie wszelkich prac związanych z rozwojem produktu począwszy od założeń stylistycznych, projektu poprzez cyfrową analizę i weryfikację oraz moduły wytwarzania.

NX posiada specjalizowane aplikacje NX CAM do programowania obrabiarek CNC, frezarek, tokarek, wycinarek drutowych, robotów frezujących i maszyn pomiarowych CMM, również w polskich wersjach językowych.

NX CAM Additive Manufacturing (wytwarzanie przyrostowe) to najnowsze pakiety do przygotowania, optymalizacji i programowania dla drukarek 3D oraz obrabiarek CNC (obróbka hybrydowa) – więcej tutaj…

Firma CAMdivison ma największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych i wykrojników oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.
Wdrażamy rozwiązania oparte o NX CAM, powiązane z specjalistycznymi szkoleniami, konsultacjami, postprocesorami i wsparciem technicznym.

Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH.

NX CAM

NX CAM to moduł CAM oprogramowania NX pracujący jako w pełni zintegrowany pakiet z NX CAD lub niezależny system CAM. Jest to system wyższego rzędu o niespotykanych możliwościach kontroli ścieżki narzędzia. Posiada możliwość wykorzystania Synchronous Modeling, polską wersję językową, cenę dostosowaną do naszego polskiego rynku i interaktywny nowoczesny interfejs.

NX CAM jako jedyny system CAM na rynku umożliwia symulację kinematyki obrabiarki opartą o rzeczywisty kod NC (postprocesor odwrotny – wirtualna maszyna) w jednym zintegrowanym interfejsie.

Każda licencja NX CAM jest sieciowa i standardowo wyposażona m.in. w środowisko złożeń, edycję brył (Synchronous Technology), weryfikację ścieżki, komplet translatorów i kreator postprocesorów.

NX CAM 11.0.2 jest obecnie najnowszą wersją wdrażaną w przemyśle.

Frezowanie 5-osiowe

NX CAM 5osi

NX CAM Konfiguracje

Moduł NX CAM jest uważany za wiodące światowe rozwiązanie. Według corocznego niezależnego raportu CIMdata zajmuje pozycję lidera na najbardziej wymagających rynkach tj. przemyśle narzędziowym, lotniczym i samochodowym – tutaj ogólny opis w PDF (polski).

Podstawowe pakiety NX CAM:

Pełna kontrola ścieżki narzędzia

NX CAM -VoluMill

Webinar NX CAM 11 cz.1

Webinar NX CAM 11 cz.2

Webinar Symulacja kodu NC

Postprocesory & wirtualne maszyny

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w tworzeniu postprocesorów dla różnych rodzajów obrabiarek CNC.

Tworzymy postprocesory przy współpracy z producentami maszyn. Umożliwia to dostarczenie optymalnego i bezpiecznego rozwiązania wykorzystującego pełne możliwości sterowania i obrabiarki.

Postprocesory są tworzone w oparciu o indywidualne wymagania Klienta.

• Wykonujemy detal testowy na obrabiarce
• Sporządzamy protokół odbioru postprocesora

NX CAM umożliwia realistyczną symulację w oparciu o kod NC z uwzględnieniem dynamiki ruchów maszyny!

Więcej na stronie o postprocesorach…

NX-CAM-log-CAMdivision

DMG-MORI

Specjalne pakiety NX CAM do maszyn DMG MORI powstały w wyniku współpracy pomiędzy firmami CAMdivision i DMG MORI Polska.

Obejmują one nie tylko zaawansowane maszyny CNC i licencje oprogramowania, ale również profesjonalne usługi wdrożenia, uwzględniające specjalne wymagania Klienta.

  • Najnowocześniejsze obrabiarki DMG MORI do obróbki 3, 4 i 5 osiowej wraz z oprogramowaniem NX pozwalają na szybką optymalizację procesów obróbkowych.
  • Oprogramowanie Siemens NX jest najbardziej zintegrowanym i efektywnym rozwiązaniem do obsługi projektowania produktów, analiz inżynierskich i produkcji.
  • NX CAM umożliwia realistyczną symulację obróbki części w przestrzeni kinematyki 3D obrabiarki w oparciu o kod NC!
  • Więcej o pakietach NX CAM do maszyn DMG MORI tutaj…

NX CAM - DMG EVO

  • Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt:

  • email: nx@camdivision.pl
  • tel. 71 780 30 20
  • mobile 500 71 40 48
  • lub formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko*

Firma*

Adres email*

Telefon*

Wiadomość*