Przejście z licencji Inventor na NX 2016-10-13T15:34:31+00:00

CAMdiviison-NX-CADx

NX-CAD-CAM-CAE-10

Firma CAMdivision Sp. z o.o. jest liderem w Polsce we wdrożeniach pakietów oprogramowania NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych i wykrojników wielotaktowych oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.

Opracowaliśmy dla naszych Klientów profesjonalne podręczniki i eBooki do NX CAD/CAM, form i wykrojników oraz całą gamę szkoleń i warsztatów.

Dostrzegamy zmianę polityki dostawy licencji przez firmę Autodesk (właściciela m.in. programów AutoCAD, Autodesk Inventor, Delcam, HSMWorks, Moldflow…), który powoduje u niektórych Użytkowników tychże licencji, wiele rozterek i wątpliwości. Może warto zatem zadać sobie pytanie:

wymiana-licencji-Inventor-na-NX

• CZY TE GLOBALNE ZMIANY PRZYSTAJĄ do POLSKICH FIRM?

Użytkowników oprogramowania Autodesk nurtują zapewne pytania – na które powinni sobie odpowiedzieć – by podjąć najkorzystniejsze dla własnej firmy strategiczne decyzje dotyczące stosowanego oprogramowania i najbliższym rozwoju firmy…

W którym kierunku rozwijać oprogramowanie CAD/CAM/CAE, z którego korzystają działy konstrukcji, technologii czy B+R?

  1. Czy to koniec BEZTERMINOWYCH LICENCJI CAD/CAM/CAE z Autodesk?
  2. Czy można już tylko oprogramowanie WYNAJĄĆ?
  3. Co w przypadku, jeśli firmy nie będzie stać na kolejne przedłużenie licencji?
  4. Czy po okresie wynajmu licencje się WYŁĄCZĄ?

• CAMdivision oferuje Państwu płynne przejście na STAŁE licencje NX CAx!

• Przejdź na zintegrowane rozwiązania NX CAD/CAM/CAE z najwyższej półki!

NX CAD/CAM/CAE to nowoczesny system oferujący spójne, zintegrowane i modułowo zbudowane aplikacje, które pozwalają na wspomaganie wszelkich prac związanych z rozwojem produktu począwszy od założeń stylistycznych, projektu poprzez cyfrową analizę i weryfikację oraz rozbudowane moduły wytwarzania powiązane z PLM – zarządzaniem całym cyklem w Teamcenter. 

NX ma również polską wersję interfejsu i posiada specjalizowane aplikacje m.in. do wzornictwa NX Realize Shape, obliczeń MES, projektowania form wtryskowych i elektrod NX Mold Design, tłoczników i wykrojników NX Progressive Die Design oraz programowania obrabiarek NX CAM, maszyn pomiarowych NX CMM i robotów frezujących NX CAM Robotics.

Proszę się nie martwić się o parametryczność modeli zamodelowanych w Autodesk Inventor przy przejściu do NX CAD!

NX Synchronous Technology pozwala edytować bryły 3D z dowolnego CAD!

NX Synchronous Technology to nowoczesna technika modelowania i edycji bezpośredniej również brył pochodzących z innych systemów CAD np. Inventor. Nie ma problemu np. ze zmianą promieni, pochyleń czy sterowania kształtem obiektu za pomocą wymiarów liniowych i kątowych oraz relacji w 3D, przy zachowaniu parametryczności i zapisem zmian w drzewku operacji!

• Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na przejście na licencje NX CAx!

Dziękujemy za poświęcony czas. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt w dogodny dla siebie sposób poprzez:

• email: nx@camdivision.pl • telefon 71 780 30 20 • mobile 600 902 903 lub formularz.

zmiana-licencji-autodesk-na-nx-cad-cam-cae

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko*

Firma*

Adres email*

Telefon*

Wiadomość*

Skontaktujemy się z Państwem i porozmawiamy szczegółowo o Państwa oczekiwaniach i naszej ofercie. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami!

• Zintegrowane i innowacyjne rozwiązania NX CAD/CAM/CAE z najwyższej półki!

NX CAD

Oprogramowanie NX do projektowania jest zintegrowanym rozwiązaniem, usprawniającym i przyśpieszającym proces rozwoju produktu.

NX do projektowania to najszybsze, najbardziej elastyczne i wydajne oprogramowanie do projektowania produktów w ramach zintegrowanego rozwiązania CAD/CAM/CAE w branżach:

NX CAD posiada szereg pakietów i modułów, które można w elastyczny sposób konfigurować i dostosować do wymagań Klienta…

NX dla każdej branży i firmy

NX-CAD-Toolings

NX CAM

NX CAM to moduł CAM oprogramowania NX pracujący jako w pełni zintegrowany pakiet z NX CAD lub niezależny system CAM. Jest to system wyższego rzędu o niespotykanych możliwościach kontroli ścieżki narzędzia. Posiada możliwość wykorzystania Synchronous Modeling, polską wersję językową, cenę dostosowaną do naszego polskiego rynku i interaktywny nowoczesny interfejs.

NX CAM jako jedyny system CAM na rynku umożliwia symulację kinematyki obrabiarki opartą o rzeczywisty kod NC (postprocesor odwrotny – wirtualna maszyna) w jednym zintegrowanym interfejsie.

Każda licencja NX CAM jest sieciowa i standardowo wyposażona m.in. w środowisko złożeń, edycję brył (Synchronous Technology), weryfikację ścieżki, komplet translatorów i kreator postprocesorów.

Moduł NX CAM jest uważany za wiodące światowe rozwiązanie. Więcej informacji o pakietach znajdziesz na stronie o NX CAM…

Pełna kontrola ścieżki narzędzia

NX-CAM-VoluMill-V7

  • Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt:

  • email: nx@camdivision.pl
  • tel. 71 780 30 20
  • mobile 500 71 40 48
  • lub formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko*

Firma*

Adres email*

Telefon*

Wiadomość*

NX Mold Design

NX Mold Design to kompleksowe rozwiązanie do projektowania form wtryskowych i umożliwia:

• zamodelowanie elementu w NX CAD lub import modelu
• przeprowadzenie analizy technologiczności wypraski
• przeprowadzenie symulacji wtrysku
• tworzenie parametrycznego modelu 3D formy
• przygotowanie dokumentacji złożeniowej i wykonawczej 2D
• przygotowanie modeli elektrod

Firma CAMdivision na potrzeby polskich Klientów opracowała bazę parametrycznych normaliów FCPK Bytów do NX Mold Wizard.

Więcej na stronie o konstrukcji form wtryskowych w NX Mold Design…

Formy wtryskowe i elektrody

NX CAD: NX-Mold-Wizard

NX Progressive Design

Projektowanie tłoczników wielotaktowych jest bardzo złożonym procesem, zarówno pod względem skomplikowania produktu (tłocznik, wykrojnik), jak i w kwestii wytwarzania jego komponentów.

NX Progressive Die Design jest środowiskiem, które zawiera specjalistyczną wiedzę. Dostarcza bogaty zestaw narzędzi automatyzujących proces pobrania geometrii części, jej rozwinięcie i ułożenie na taśmie, a następnie zaprojektowanie tłocznika (wykrojnika) i jego wykonanie w możliwie krótkim czasie. Element wejściowy może być zaprojektowany w NX CAD lub zaimportowany z zewnątrz.

Progressive Die Design działa w procesie odwróconym. Rozpoczyna od kształtu końcowego części, a następnie cofa się, rozwijając go aż do uzyskania płaskiego kształtu.

Więcej na stronie o konstrukcji tłoczników w NX Progressive Die…

Wykrojniki i tłoczniki wielotaktowe

NX CAD: NX-Progressive-Die