CAMdivision na TOOLEX 2015 2016-10-13T15:34:31+00:00

CAMdivision-Our-Solutions-CAD-CAM-CAE

TOOLEX

• Targi TOOLEX 2015. Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny!

W dniach 29.09-01.10 gościliśmy Państwa na targach TOOLEX 2015 gdzie przedstawiliśmy m.in.:

Czekali na Państwa nasi specjaliści oraz specjalne oferty promocyjne na oprogramowanie NX CAD/CAM!

FC

NX-CAM-CAMdivision

VoluMill-for-NX-CAM

Stała szerokość usuwania materiału (przekrój wióra) w NX CAM VoluMill umożliwia pracę obrabiarek i narzędzi skrawających w idealnych warunkach frezowania podczas całego procesu, niezależnie od kształtu czy złożoności danej części. Wydajność frezowania znacznie wzrasta w przypadku wszystkich materiałów; od aluminium, poprzez tytan, aż do kompozytów.

Generowanie ścieżek o ultra wysokiej wydajności za pomocą programu VoluMill jest szybkie i proste. Liczba wymaganych kliknięć myszką jest minimalna, a decyzji do podjęcia – bardzo mała. Mimo to nadal masz wszystko pod kontrolą.

Pełna kontrola nad szerokością skrawania i dynamiczne posuwy umożliwiają zastosowanie dużych głębokości skrawania i skrócenie czasu obróbki zgrubnej nawet o 80% w stosunku do tradycyjnych metod obróbki!

• Roboty w NX CAM!

• 3D Printing w NX CAM!

NX-CAM-log-CAMdivision

DMG-MORI

Specjalne pakiety NX CAM do maszyn DMG MORI powstały w wyniku współpracy pomiędzy firmami CAMdivision i DMG MORI Polska.

Obejmują one nie tylko zaawansowane maszyny CNC i licencje oprogramowania, ale również profesjonalne usługi wdrożenia, uwzględniające specjalne wymagania Klienta.

  • Najnowocześniejsze obrabiarki DMG MORI do obróbki 3, 4 i 5 osiowej wraz z oprogramowaniem NX pozwalają na szybką optymalizację procesów obróbkowych.
  • Oprogramowanie Siemens NX wykorzystujące technologię synchroniczną jest najbardziej zintegrowanym, elastycznym i efektywnym rozwiązaniem do obsługi projektowania produktów, analiz inżynierskich i produkcji w branży.
  • NX CAM umożliwia realistyczną symulację obróbki części w przestrzeni kinematyki 3D obrabiarki – wieloosiowych frezarek i maszyn wielozadaniowych – w oparciu o kod NC!

DMU_65

  • Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt:

Imię i nazwisko*

Firma*

Adres email*

Telefon*

Wiadomość*