CAMdivision Sp. z o.o. – Top European Partner for Product Manufacturing Software 2017-02-24T19:58:18+00:00

CAMdivision Sp. z o.o. – Top European Partner for Product Manufacturing Software 2015!

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2016, która odbyła się w Barcelonie w dniach 25-27 stycznia 2016 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę:
„Top European Partner for Product Manufacturing Software FY15”!

W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już pięć europejskich wyróżnień od SIEMENS PLM Software!

CAMdivision Sp. z o.o. jest autoryzowanym, pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM Software. Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH.

Od 2006 roku oferujemy rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold Design i wykrojników NX Progressive Die Design oraz tworzeniu wieloosiowych postprocesorów z symulacją kinematyki maszyn na bazie kodu NC.

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do oprogramowania. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas klubu Karate.

Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji interfejsu NX 4.0-8.0, tworzone są w centrali kolejne aktualizacje i dokumentacja.

Wydajemy podręczniki do NX i Solid Edge, w tym bezpłatne eBooki w PDF, cieszące się dużym uznaniem wśród czytelników.

Trochę historii

10-lecie firmy CAMdivision za pasem, więc trochę historii:

 • 2008 – na konferencji w Atenach odebraliśmy nagrodę „Best New EMEA Channel Partner”!
 • 2009 – konferencja we Frankfurcie podsumowała  rok finansowy 2009, który dla wielu firm nie był łatwy – tymczasem po raz pierwszy w historii firma z Polski otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie:  „Top EMEA  Partner FY09”!
 • 2010 – w Budapeszcie… za propagowanie rozwiązań CAD/CAM i Mold Wizard opartych o NX otrzymaliśmy prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) FY10”!
 • 2011 – Instanbuł… „poseł Lechistanu nie przybył”  czyli „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY11″
 • 2012 – w czeskiej Pradze – „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY12”
 • 2013 – Polak Węgier dwa bratanki „Top European Partner for NX Product Engineering Software FY13!
 • 2014 – Lizbona i „Top Partner Poland FY14”

CAMdivision –  „Top European Partner…”

CAMdivision-Top-European-Partner-2015_

 • 2016 – Barcelona & „Top European Partner for NX Product Manufacturing Software FY2015!”

Ta nagroda to efekt kolejnego roku najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM – ponad 3/4 rynku oraz wdrożeń w Europie.

To jeden z rezultatów specjalizacji rozwijanej od lat i wdrożeń NX jako znakomitego narzędzia do projektowania form wtryskowych, tłoczników i programowania wieloosiowych maszyn CNC.

Wdrażamy też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics.

Wracając do spotkania pełne trzy dni były wypełnione prezentacjami, wykładami i prelekcjami na temat rodziny rozwiązań Siemens PLM m.in. poszczególnych pakietów NX CAD/CAM/CAE – wkrótce NX 11.0!

Mieliśmy okazję również prezentować nasze usługi związane z tematyką NX Manufacturing obok innych wiodących europejskich firm na specjalnych w tym celu dedykowanych stoiskach.

Gazele_CAMdivision_3

Warto jeszcze wspomnieć, że w styczniu 2016 roku zostaliśmy uhonorowani w Polsce nagrodą Gazela Biznesu 2015 – to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

 • Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt:

 • email: nx@camdivision.pl
 • tel. 71 780 30 20
 • mobile 500 71 40 48
 • lub formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko*

Firma*

Adres email*

Telefon*

Wiadomość*