MAIN OFFICECAMdivision

Park Przemysłowy Źródła-Błonie k/Wrocławia
Błonie ul. Sosnowa 10, 55-330 Miękinia
GDS data: L=51.1656171 B=16.7514253

Tel. +48 71 780 30 20
Mob. +48 600 902 903
Fax +48 71 780 30 31
email: info@camdivision.pl

NIP 899-25-86-710, KRS 0000401754, REGON 020398085

SALES DEPARTMENT
NX CAx/PLM
Artur Bielicz
email: bielicz@camdivision.pl
mobile: +48 501 510 670

Solid Edge & NX
Grzegorz Kuźmiński
email: kuzminski@camdivision.pl
mobile: +48 500 71 40 48

VoluMill & VoluTurn
Tomasz Zajączkowski
email: zajaczkowski@camdivision.pl
mobile: +48 660 724 558

Maintenance CAx/PLM
Dominika Dobosz
email: dobosz@camdivision.pl
mobile: +48 509 85 67 48
TECHNICAL DEPARTMENT
Technical assistance panel
email: serwis@camdivision.pl
telephone: +48 71 780 30 20

NX CAM
Krzysztof Augustyn
email: nxcam@camdivision.pl

NX CAD & NX Mold/Progressive
email: nx@camdivision.pl

NX CAE:
email: cae@camdivision.pl

Solid Edge:
email: solid@camdivision.pl

TEAMCENTER: 
email: team@camdivision.pl
SECRETARIAT
Modesta Musiał
email: sekretariat@camdivision.pl
telephone: +48 71 780 30 20

LICENSES
Ewelina Bartosiewicz
email: bartosiewicz@camdivision.pl
telephone: +48 71 780 30 27

ACCOUNTS
Alicja Kozera
email: kozera@camdivision.pl
telephone: +48 71 780 30 38

Agnieszka Szott-Rus
email: szott-rus@camdivision.pl
telephone: +48 71 780 30 21

BRANCH OFFICERzeszów

ul. Hetmańska 40A, 35-045 Rzeszów

tel. +48 17 741 20 22


NIP 899-25-86-710,
KRS 0000401754,
REGON 020398085

e-mail: rzeszow@camdivision.pl

OFFICE IN GERMANYCAMdivision GmbH

Sponholzstraße 47, 12159 Berlin, Germany

tel.: +49 30 78 95 95 51
fax: +49 30 78 95 95 59
mobil: +49 176 23 73 13 14

e-mail: info@camdivision.de
www.camdivision.de

USt-IdNr.: DE 296738133, Amtsgericht Charlottenburg: HRB 161265 B

Name: (*)
Proszę wpisać swoje imię!

E-mail: (*)
Proszę podać prawidłowy adres e-mail

Phone: (*)
Proszę podać poprawny numer telefonu!

Message:
Invalid Input

(*)
Invalid Input

Zostaw wiadomość!
1000 characters left