"Top EUROPEAN Partner in DIGITAL Manufacturing"

Image

Widok przekroju - PMI

Podczas pracy nad detalem gdy już proces projektowania jest zakończony, możemy bezpośrednio w środowisku "Modelowania" przygotować odpowiednie widoki. Gdy nasza licencja NX posiada moduł do aplikacji "PMI" użytkownik jest w stanie poza zwykłymi widokami stworzyć przekrój, który następnie może być od razu pokazany na dokumentacji płaskiej.

Po wykonaniu operacji "Widok przekroju" z zakładki "PMI" do widoków głównych detalu zostanie dodany widok o nazwie zdefiniowanej w odpowiednim polu funkcji. Stworzony widok może być bezpośrednio wywołany w dokumentacji 2D wraz z kreskowaniem oraz wszystkimi ustawionymi kolorami.

 Po przejściu do aplikacji "Dokumentacja 2D" i wywołaniu operacji "Widok Główny" w liście widoków głównych,  użytkownik ma do wyboru również stworzony w modelowaniu gotowy widok przekroju z przygotowanym kreskowaniem.

W dokumentacji płaskiej i wywołaniu widoku przekroju, użytkownik nie zobaczy wcześniej zdefiniowanego kreskowania, gdy chcemy przenieść układ kreskowania z modelowania na rysunek płaski użytkownik musi wejść w ustawienia widoku przekroju i włączyć wyświetlanie

Witaj w CAMdivisionPL | EN

# Blog NX CAD/CAE/CAM 
Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial facebooksocial facebook