CAMDIVISON NAJWIĘKSZYM PARTNEREMSIEMENS INDUSTRY SOFTWARE

Ponad 95% wdrożeń specjalistycznych aplikacji związanych bezpośrednio z ideą Industry 4.0 należy w Polsce do CAMdivison: to pakiety NX Additive Manufacturing (techniki przyrostowe) w obszarze druku 3D metalu (NX CAM Multi-Axis Metal Deposition) i tworzyw sztucznych (NX CAM & HP MultiJet Fusion), NX Mold & Progressive (formy i tłoczniki) oraz oprogramowania NX CAM Robotics (roboty) i NX CMM (pomiary). 

Doroczne spotkanie partnerów handlowych SIEMENS Industry Software odbyło się  29-30.10 2018 roku (rok finansowy trwa od 1.10 do 30.09). W spotkaniu uczestniczyło kilkunastu partnerów handlowych SIEMENS Industry Software. Podsumowaliśmy na nim ostatni rok, oraz omówiliśmy dynamicznie zmieniający się rynek oprogramowania.

CAMdivison po raz kolejny zdobyło tytuł PLATYNOWEGO i dodatkowo największego partnera jeśli chodzi o obroty finansowe z SIEMENS Industry Software.

Nasze rozwiązania są fundamentemSpecjalistycznego programowania & projektowania

ico15
Pionierzy
polskiego tłumaczenia
Jesteśmy pionierami w tłumaczeniu interfejsu NX (4.0-8.0) na nasz rodzimy język. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji, tworzone są w centrali SIEMENS kolejne aktualizacje.
ico6
Piszemy poradniki
dla naszych klientów
Wydajemy dla naszych Klientów podręczniki do NX CAD/CAM w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne eBooki, które cieszą się wysokim uznaniem.
ico7
Kompleksowo
wdrażamy rozwiązania
Ponad 95% wdrożeń specjalistycznych aplikacji związanych z ideą Industry 4.0 należy w Polsce do CAMdivision -  wprowadzamy na rynek nowy software.
ico8
Aktywnie
prowadzimy skarbnicę wiedzy
Na naszym specjalistycznym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz informacje dotyczące oprogramowania NX CAD/CAE/CAM & PLM.

Nasze rozwiązania zostałydocenione na świecie

Najistotniejsze - z naszego punktu widzenia - wydarzenie w przyszłym roku to premiera nowej wersji NX w styczniu 2019 roku. CAMdivison aktywnie uczestniczy w testach nowej wersji, ponieważ jesteśmy włączeni do prestiżowego programu NX EAP (Early Adopter/Access Program). Na naszym specjalistycznym blogu http://nxcad.pl umieszczamy regularnie porady techniczne oraz informacje dotyczące NX CAx.

Bez tajemnic, bez kompromisówIndustry 4.0 pod skrzydłami CAMdivision

ico1
Kreujemy
PRECYZYJNE ROZWIĄZANIA
Stworzenie i prowadzenie firmy to potężny wysiłek okupiony niewymiernymi kosztami. Analizujemy potrzeby i proponujemy usprawnienia w postaci rozwiązań CAx/PLM.
ico2
Sukces
DLA INDYWIDUALNYCH POTRZEB
Software nie zastąpi wiedzy i wieloletniego doświadczenia zespołu ludzi. Ale skrojony do indywidualnych potrzeb i posiadanej bazy wiedzy pozwoli wyprzedzić konkurencję.
ico4
DLa Twojej
KLASY BIZNESU i potrzeb
NX CAx, Fibersim, Tool Costing, Teamcenter… to tylko wycinek oferty światowego lidera SIEMENS PLM, którego jesteśmy największym patnerem w Polsce.
ico3
Firmy
A model współpracy
Wysłać pudełko i zapomnieć… to nie nasz model działania. Rynek CAx wymaga kontaktu z Klientem, interakcji i wsłuchiwania się w jego potrzeby. Zapraszamy do współpracy!

WSPIERAMY DZIAŁALNOŚĆMISTRZÓW KARATE

KLUB KARATE KYOKUSHIN RODZINY SYPIEŃ

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do wdrożeń software. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypień – wspaniałej sportowej rodziny wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy!

Image
Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało