Biuro główneSiedziba CAMdivision

Park Przemysłowy Źródła-Błonie k/Wrocławia
Błonie ul. Sosnowa 10, 55-330 Miękinia
Dane GPS: L=51.1656171 B=16.7514253

Tel. +48 71 780 30 20
Kom. +48 600 902 903
Fax +48 71 780 30 31
email: info@camdivision.pl

NIP 899-25-86-710, KRS 0000401754, REGON 020398085

Dział handlowy

NX CAx/PLM
Artur Bielicz
email: bielicz@camdivision.pl
mobile: +48 501 510 670

Solid Edge & NX
Grzegorz Kuźmiński
email: kuzminski@camdivision.pl
mobile: +48 500 71 40 48

Solid Edge & NX (Rzeszów)
Michał Olszak
email: olszak@camdivision.pl
mobile: +48 538 33 51 55

VoluMill & VoluTurn
Tomasz Zajączkowski
email: zajaczkowski@camdivision.pl
mobile: +48 660 724 558

Maintenance CAx/PLM
Dominika Dobosz
email: dobosz@camdivision.pl
mobile: +48 509 85 67 48

Dział techniczny
Serwis techniczny
Panel pomocy technicznej 
email: serwis@camdivision.pl
telefon: +48 71 780 30 20

NX CAM
Krzysztof Augustyn
email: nxcam@camdivision.pl

NX CAD & NX Mold/Progressive
email: nx@camdivision.pl

NX CAE/FIBERSIM:
email: cae@camdivision.pl

Solid Edge:
email: solid@camdivision.pl

TEAMCENTER/Tool Costing: 
email: team@camdivision.pl
Administracja

Sekreteriat
Magda Fesz
email: sekretariat@camdivision.pl
telefon: +48 71 780 30 20

Licencje
Ewelina Bartosiewicz
email: bartosiewicz@camdivision.pl
telefon: +48 71 780 30 27

Księgowość
Alicja Kozera
email: kozera@camdivision.pl
telefon: +48 71 780 30 38

Agnieszka Szott-Rus
email: szott-rus@camdivision.pl
telefon: +48 71 780 30 21

Sylwia Nanowska
email: nanowska@camdivision.pl
telefon: +48 71 780 30 20

OddziałRzeszów

ul. Hetmańska 40A, 35-045 Rzeszów

tel. +48 17 741 20 22
Dział handlowy: +48 538 33 51 55

NIP 899-25-86-710,
KRS 0000401754,
REGON 020398085

e-mail: rzeszow@camdivision.pl

Biuro w NiemczechCAMdivision GmbH

Sponholzstraße 47, 12159 Berlin, Germany

tel.: +49 30 78 95 95 51
fax: +49 30 78 95 95 59
mobil: +49 176 23 73 13 14

e-mail: info@camdivision.de
www.camdivision.de

USt-IdNr.: DE 296738133, Amtsgericht Charlottenburg: HRB 161265 B

Imię i nazwisko: (*)
Proszę wpisać swoje imię!

Adres email: (*)
Proszę podać prawidłowy adres e-mail

Telefon: (*)
Proszę podać poprawny numer telefonu!

Informacje:
Invalid Input

(*)
Invalid Input

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało