"Top EUROPEAN Partner in DIGITAL Manufacturing"

Image
Image

Biuro główne
Siedziba CAMdivision

Park Przemysłowy Źródła-Błonie k/Wrocławia
ul. Sosnowa 10, 55-330 Błonie
Dane GPS: L=51.1656171 B=16.7514253

Tel. +48 71 780 30 20
Kom. +48 600 902 903
Fax +48 71 780 30 31
email: info@camdivision.com

NIP 899-25-86-710, KRS 0000401754, REGON 020398085

 

icon offcanvas

Dział handlowy
NX CAx/PLM
Artur Bielicz
a.bielicz@camdivision.com
mobile: +48 501 510 670

NX & Solid Edge
Grzegorz Kuźmiński
g.kuzminski@camdivision.com
mobile: +48 500 71 40 48

NX & Solid Edge (Rzeszów)
Michał Olszak
m.olszak@camdivision.com
mobile: +48 538 33 51 55

Dział handlowy
TEAMCENTER
Bernard Pacula
b.pacula@camdivision.com
mobile: +48 728 41 90 51

NX CAM & VoluMill
Krzysztof Augustyn
k.augustyn@camdivision.com
mobile: +48 504 20 60 79

Maintenance CAx/PLM
Agnieszka Szott-Rus
a.szott-rus@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 21

Dział administracji
Sekreteriat
Aleksandra Marcinowska
sekretariat@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 20

Licencje
Ewelina Bartosiewicz
e.bartosiewicz@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 27

Księgowość
Alicja Kozera
a.kozera@camdivision.com
telefon: +48 71 780 30 38

Image

CAMdivision
oddział Rzeszów

ul. Podwisłocze 29/33, 35-309 Rzeszów

tel. +48 17 741 20 22
Dział handlowy: +48 538 33 51 55

NIP 813-376-99-85,
KRS 0000715755,
REGON 369374944

e-mail: rzeszow@camdivision.com

 

icon offcanvas

Jedyny od 7 lat PLATINUM Partner SIEMENS Digital Industries Software w Polsce!
CAMdivision jest największym i jedynym nieprzerwanie od 7 lat PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software w Polsce. Posiadamy prestiżowy status SMART EXPERT w dziedzinie NX CAD/CAM, Teamcenter i Solid Edge. Ponad 3/4 wdrożeń pakietów Tooling oraz blisko 2/3 licencji NX CAD/CAM & Teamcenter należy w Polsce do CAMdivision!
Image

CAMdivision GmbH
Biuro w Niemczech

Kunnerwitzer Str. 17, 02826 Görlitz, Germany

Mobil: +48 501 510 670

E-Mail: info@camdivision.de
www.camdivision.de

USt-IdNr.: DE 296738133, Amtsgericht Charlottenburg: HRB 161265 B

Witaj w CAMdivisionPL | EN

# Blog NX CAD/CAE/CAM 
Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial facebooksocial facebook