nagrody1.jpg

Ponad 10 lat na rynkuWiele wyróżnień 5 Europejskich nagród

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2018, która odbyła się na Malcie w dniach 30-31 stycznia 2018 roku otrzymaliśmy kolejną prestiżową nagrodę: „Top Partner in Poland FY17”!

W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już 7 takich wyróżnień od SIEMENS PLM Software i jesteśmy pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM.

Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH.

Historia CamdivisionNagrody & wyróżnienia

Od 2006 roku oferujemy rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold Design i wykrojników NX Progressive Die Design oraz tworzeniu postprocesorów.

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do oprogramowania. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas klubu Karate. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji interfejsu NX 4.0-8.0, tworzone są w centrali kolejne aktualizacje i dokumentacja. Wydajemy dla naszych Klientów podręczniki do NX CAD/CAM i Solid Edge, w tym bezpłatne eBooki.
n1.jpg
  • 2008 – na konferencji w Atenach odebraliśmy nagrodę „Best New EMEA Channel Partner”!
  • 2009 – konferencja we Frankfurcie podsumowała rok finansowy 2009, który dla wielu firm nie był łatwy – tymczasem po raz pierwszy w historii firma z Polski otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top EMEA Partner FY09”!
  • 2010 – w Budapeszcie… za propagowanie rozwiązań CAD/CAM i Mold Wizard opartych o NX otrzymaliśmy prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) FY10”!
  • 2011 – Instanbuł… „poseł Lechistanu nie przybył” czyli „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY11″
  • 2012 – w czeskiej Pradze – „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY12”
  • 2013 – Polak Węgier dwa bratanki „Top European Partner for NX Product Engineering Software FY13!„
  • 2014 – Lizbona i „Top Partner in Poland FY14”
  • 2016 – Barcelona & „Top European Partner for NX Product Manufacturing Software FY2015!”
  • 2017 – Bukareszt: Top Partner in Poland FY16 Siemens PLM Software!!”
  • 2018 – Malta: Top Partner in Poland FY17 Siemens PLM Software!”
n2.jpg

Te nagrody to efekt kolejnych lat najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM/TOOLING – ponad 3/4 rynku – oraz kolejnych udanych wdrożeń na rynku europejskim.

To jeden z rezultatów specjalizacji rozwijanej od lat i wdrożeń NX jako znakomitego narzędzia do projektowania form wtryskowych, tłoczników i programowania wieloosiowych maszyn CNC.

Wdrażamy też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics oraz wprowadzamy do Polski oprogramowanie Tool Costing do szybkiej i precyzyjnej wyceny oprzyrządowania form wtryskowych i tłoczników.

Wracając do spotkania te dwa dni były wypełnione prezentacjami, wykładami i prelekcjami na temat rodziny rozwiązań Siemens PLM m.in. poszczególnych pakietów NX 12.0 CAD/CAM/CAE.

SIEMENS PLM Software to obecnie (po przejęciu Mentor Graphics) największa firma na świecie tworząca nowatorskie rozwiązania programistyczne dla obszaru Industry 4.0! 

Warto wspomnieć, iż CAMdivision zostało nominowane do specjalnego programu Smart Expert w dziedzinie NX CAD/CAM, który wspiera wdrożenia SIEMENS PLM w całym obszarze EMEA!

Zostaw wiadomość!
1000 znaków pozostało