nagrody1.jpg
10 lat na rynku
Wiele wyróżnień & 5 Europejskich nagród
 

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2016, która odbyła się w Barcelonie w dniach 25-27 stycznia 2016 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę: „Top European Partner for Product Manufacturing Software FY15”!

W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już pięć europejskich wyróżnień od SIEMENS PLM Software i jesteśmy pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM.

Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH.

Od 2006 roku oferujemy rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold Design i wykrojników NX Progressive Die Design oraz tworzeniu postprocesorów.

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do oprogramowania. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas klubu Karate. Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji interfejsu NX 4.0-8.0, tworzone są w centrali kolejne aktualizacje i dokumentacja. Wydajemy dla naszyhc Klientów podręczniki do NX i Solid Edge, w tym bezpłatne eBooki.
n1.jpg
Historia CAMdivision
  • 2008 – na konferencji w Atenach odebraliśmy nagrodę „Best New EMEA Channel Partner”!
  • 2009 – konferencja we Frankfurcie podsumowała rok finansowy 2009, który dla wielu firm nie był łatwy – tymczasem po raz pierwszy w historii firma z Polski otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top EMEA Partner FY09”!
  • 2010 – w Budapeszcie… za propagowanie rozwiązań CAD/CAM i Mold Wizard opartych o NX otrzymaliśmy prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) FY10”!
  • 2011 – Instanbuł… „poseł Lechistanu nie przybył” czyli „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY11″
  • 2012 – w czeskiej Pradze – „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY12”
  • 2013 – Polak Węgier dwa bratanki „Top European Partner for NX Product Engineering Software FY13!„
  • 2014 – Lizbona i „Top Partner Poland FY14”
  • 2016 – Barcelona & „Top European Partner for NX Product Manufacturing Software FY2015!”
n2.jpg
Te nagrody to efekt kolejnych lat najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM – ponad 3/4 rynku oraz wdrożeń w Europie.

To jeden z rezultatów specjalizacji rozwijanej od lat i wdrożeń NX jako znakomitego narzędzia do projektowania form wtryskowych, tłoczników i programowania wieloosiowych maszyn CNC.

Wdrażamy też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics.

Wracając do spotkania pełne trzy dni były wypełnione prezentacjami, wykładami i prelekcjami na temat rodziny rozwiązań Siemens PLM m.in. poszczególnych pakietów NX CAD/CAM/CAE – wkrótce NX 12.0!

Mieliśmy okazję również prezentować nasze usługi związane z tematyką NX Manufacturing obok innych wiodących europejskich firm na specjalnych w tym celu dedykowanych stoiskach.

Warto jeszcze wspomnieć, że w październiku 2017 roku po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani tytułem Platynowego Partnera SIEMENS PLM Software w w Polsce!