"Top EUROPEAN Partner in DIGITAL Manufacturing"

Image
Image

Jedyny od 9 lat Polski PLATINUM Partner SIEMENS
...wiele wyróżnień i 6 europejskich nagród

CAMdivision to jedyny - nieprzerwanie  od 9 lat - PLATINUM SIEMENS Partner & FY2024 w Polsce!
Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych SIEMENS Digital Industries Software tj. EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2023, otrzymaliśmy po raz kolejny prestiżową nagrodę: „TOP Partner in Poland FY2022"!
W 2019 roku otrzymaliśmy europejską nagrodę:
„TOP European Partner for Manufacturing Engineering Software"!
W ciągu ostatnich 15 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już 6 takich europejskich wyróżnień od SIEMENS Digital Industries Software.

 

icon offcanvas

Historia CAMdivision, nagrody & wyróżnienia

Od 2007 roku oferujemy rozwiązania CAx/PLM w oparciu o system NX SIEMENS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce we wdrożeniach pakietów NX CAD/CAM, specjalistycznych aplikacji do konstrukcji form wtryskowych NX Mold Design i wykrojników NX Progressive Die Design oraz tworzeniu postprocesorów.

Naszej działalności nie ograniczamy tylko do oprogramowania. Jesteśmy dumni z osiągnięć wspieranego przez nas Wrocławskiego Klubu Karate Kyokushin Agnieszki i Sylwestra Sypień – wspaniałej sportowej rodziny wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy!

Na bazie tworzonej przez nas polskiej wersji interfejsu NX 4.0-8.0, tworzone są w centrali kolejne aktualizacje i dokumentacja. Wydajemy dla naszych Klientów podręczniki do NX CAD/CAM i Solid Edge, w tym bezpłatne eBooki.

 • 2023 – Ateny: "Top Partner in Poland FY2022"!
 • 2021 – "Top Partner in Poland FY2020"!
 • 2020 – Ryga: "Top Partner in Poland FY2019"!
 • 2019 – Alicante: "Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY2018"!
 • 2018 – Malta: "Top Partner in Poland FY17 Siemens PLM Software!”
 • 2017 – Bukareszt: "Top Partner in Poland FY16 Siemens PLM Software!”
 • 2016 – Barcelona & „Top European Partner for NX Product Manufacturing Software FY2015!”
 • 2014 – Lizbona i „Top Partner in Poland FY14”
 • 2013 – Polak Węgier dwa bratanki „Top European Partner for NX Product Engineering Software FY13!
 • 2012 – w czeskiej Pradze – „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY12”
 • 2011 – Instanbuł… „poseł Lechistanu nie przybył” czyli „Top Partner Siemens Industry Software in Poland FY11″
 • 2010 – w Budapeszcie… za propagowanie rozwiązań CAD/CAM i Mold Wizard opartych o NX otrzymaliśmy prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) FY10”!
 • 2009 – konferencja w Frankfurcie podsumowała rok finansowy 2009, który dla wielu firm nie był łatwy – tymczasem po raz pierwszy w historii firma z Polski otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszej firmy w Europie: „Top EMEA Partner FY09”!
 • 2008 – na konferencji w Atenach odebraliśmy nagrodę „Best New EMEA Channel Partner”!

TOP PARTNER in POLAND FY2020!

Doroczne spotkanie partnerów biznesowych SIEMENS Digital Industries Software podsumowujące ubiegły, nie ukrywajmy specyficzny rok, odbyło się również specyficznie czyli online w ostatnim tygodniu stycznia 2021.
W niełatwych warunkach rynkowych firma CAMdivision utrzymała status PLATINUM, jako jedyna firma w Polsce i obszarze CEE czyli Europy Środkowo-Wschodniej czego kryterium jest wielkość obrotów z SIEMENS Digital Industries Software.

Około 2/3 wdrożeń oprogramowania NX CAD/CAM i TEAMCENTER, w którym specjalizuje się firma jako SMART Expert SIEMENS w tej dziedzinie należy na rynku polskim do CAMdivision.
Na trzydniowym spotkaniu podsumowano handlowo rok 2020, omówiono najciekawsze wdrożenia oraz kierunki rozwoju oprogramowania na najbliższy okres. Generalnie rośnie znaczenie wszystkiego co „cloud” & „electro” i w tym ostatnim przypadku nie chodzi tu o muzykę ??.
Akcent muzyczny miał jednak miejsce, ponieważ codziennie w trakcie spotkania były transmitowane utwory z koncertu „Waiting for THE CURE” grupy Mariage Blanc, który odbył się w ubiegłym roku w Gdańsku. Warto wspomnieć, że klawisze i perkusję w tym zespole okupują ludzie, których znacie Państwo z zupełnie innej strony z CAMdivision. Sam koncert został udostępniony charytatywnie, a SIEMENS ze swojej strony wsparł fundację zdrowotną. Pełny zapis koncertu można zobaczyć poniżej:

Witaj w CAMdivisionPL | EN

# Blog NX CAD/CAE/CAM 
Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial facebooksocial facebook